پروژکتورها برای روشنایی نمای ساختمان ها برای زیبایی هرچه بیشتر و به عنوان برج روشنایی در روشنایی اماکنی همچون پارک ها و استادیوم ها مورد استفاده قرار میگیرند. پروژکتورها به دو دسته پروژکتور LED و پروژکتور گازی تقسیم بندی میبشوند. پروژکتور ال ای دی 100 وات نمونه پرفروش این محصول است.

پروژکتور LED

پروژکتورهای ال ای دی تولیدی در شرکت گلنور به دو دسته پروژکتور آریل و آریو تقسیم میشوند.

پروژکتور آریل دارای 5 سال ضمانت و در رنج توانهای 35 الی 200 وات بوده و با بهره نوری 130 لومن بر وات ، یکی از پرقدرتمند ترین های بازار است . این نورافکن جز محصولات تائیدیه وزارت نیرو است. و مدل پروژکتور ال ای دی 100 وات بسیار مورد توجه پیمانکاران است.

نورافکن آریو نیز با 3 سال گارانتی و بهره نوری 115 لومن بر وات یکی از محصولاتی است که تاییدیه وزارت نیرو را ندارد ولی یکی از پرفروش ترین های بازار محسوب میشود. پروژکتور آریو در توانهای 35 الی 240 وات عرضه میشود. که در برج های روشنایی کاربرد دارد

پروژکتور گازی

نمونه دیگری از پروژکتورها، نورافکن های گازی هستند که با منبع نور گازی یا به عبارتی لامپ HID کار میکنند. نورافکن های گازی تولید شده با برند گلنور به دو دسته دارای تائییدیه و بدون تائیدیه میباشند. که در این میان نورافکن مارس و نورافکن ونوس جز دسته با تائیدیه و پروژکتور اورانوس بدون تاییدیه است.

پروژکتور گازی ونوس در رنج توان های 400 و 1000 وات مخصوص لامپ های بخارسدیم و متال هالید با پایه لامپ E40 شامل ترانس و استارت در این فروشگاه موجود است.

نورافکن گازی مارس نیز در رنج توان های 150، 250 و 400 وات برای لامپ های بخارجیوه و بخار سدیم و متال هالید موجود است.

پروژکتور گازی اورانوس بصورت بدنه خالی و کامل ( شامل ترانس و استارتر ) در رنج توان های 150،250 و 400 وات تولید میشود..

آریو 1آریل 2 آریل 4